Worldwide sites map
CI header
 

Dentosept A MINI

Ulga na afty, pleśniawki i bolesne ząbkowanie. 

OPIS
Dentosept A® Mini to produkt przygotowany w trosce o zdrowie i właściwą pielęgnację dziąseł i błony śluzowej najmłodszych. 

Preparat jest polecany, gdy właściwa higiena jamy ustnej odgrywa znaczącą rolę w utrzymaniu błony śluzowej w odpowiedniej kondycji, np. w przypadku podrażnień spowodowanych: aftami, pleśniawkami, bolesnym ząbkowaniem, noszeniem aparatów ortodontycznych oraz innymi dolegliwościami np. swędzeniem i pieczeniem dziąseł u najmłodszych.

Preparat zapewnia również odpowiednią pielęgnację jamy ustnej w przypadku wyrzynania się zębów stałych u dzieci. 

Wygodny aplikator pozwala w łatwy sposób dotrzeć do wszystkich miejsc w jamie ustnej. Dzięki formie spray’u preparat aplikuje się precyzyjnie i delikatnie, bez dodatkowego podrażnienia bolesnych miejsc. 

Oktenidyna oraz cytrynian cynku wykazują działanie antybakteryjne oraz przeciwgrzybicze. Pomagają zachować czystość i zapobiegają tworzeniu się stanów zapalnych. Zawarta w preparacie gliceryna tworzy ochronną warstwę na błonie śluzowej oraz zapewnia jej prawidłowe nawilżenie. Pantenol oraz witaminy B2 i B3 zawarte w preparacie pielęgnują i przyspieszają regenerację błony śluzowej jamy ustnej. Dzięki zawartości olejku miętowego oraz wyciągu z eukaliptusa preparat odświeża i oczyszcza jamę ustną oraz działa chłodząco i kojąco. Ksylitol zapewnia skuteczną ochronę zębów przed próchnicą. 

Preparat ma lubiany przez dzieci – malinowy smak. 

Do stosowanie bez ograniczeń wiekowych. 

SKŁAD 
Ingredients/Składniki: Aqua, PropyleneGlycol, Xylitol, Glycerin, Panthenol, Ethylhexyglycerin, Laureth-9, Poloxamer-188, PEG-35 CastorOil, SodiumAscorbate, SodiumLauroylSarcosinate, SodiumSaccharin, Octenidine HCI, Menthol, MenthaPiperitaOil, Eucalyptol, ZincCitrate, Riboflavin, Niacinamide, Aroma. 

OPAKOWANIE
Spray; 30 ml 

SPOSÓB UŻYCIA: 
Przez ok. 15 minut po zastosowaniu nie spożywać posiłków ani napojów. 

Dentosept A® Mini może być bezpiecznie stosowany przez kobiety od pierwszych tygodni ciąży.

Dentosept A® Mini jest bezpieczny dla diabetyków. 

Produkt przebadany dermatologicznie. 

PRODUCENT
Phytopharm Klęka SA, Klęka 1, 63-040 Nowe Miasto nad Wartą