Worldwide sites map
CI header
 

PlantagoPharm pastylki
Suplement diety

ZALECENIA
PlantagoPharm pastylki jest polecany jako uzupełnienie codziennej diety w składniki wpływające korzystnie na podrażnienia gardła i krtani spowodowane np. suchym kaszlem. Wyciąg z prawoślazu i babki lancetowatej łagodzą podrażnioną błonę śluzową gardła i krtani, dodatkowo prawoślaz ma właściwości powlekające śluzówkę. Witamina C przyczynia się do prawodłowego funkcjonowania układu odpornościowego. 

SKŁADNIKI
Cukier, syrop glukozowy, wyciąg suchy z liści babki lancetowatej, wyciąg gęsty z korzenia prawoślazu, regulator kwasowości – kwas cytrynowy, witamina C (L-askorbinian sodu), aromat malinowy, aromat poziomkowy.

OPAKOWANIE
pastylko do ssania; 16 szt.

Zawartość netto: 56 g (16 pastylek po 3,5 g)

OSTRZEŻENIE
Nie należy spożywać w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia to podstawa prawidłowego funkcjonowania organizmu. 

ZALECANE SPOŻYCIE
Ssać od 1 do 4 pastylek dziennie. Należy nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przeznaczony do stosowania dla dorosłych i dzieci powyżej 4 roku życia. 

WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w temperaturze niższej niż 25°C, w miejscu suchym w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem. 

PRODUCENT
Phytopharm Klęka SA, Klęka 1, 63-040 Nowe Miasto nad Wartą